0.8X3.15X2.0X25mm, HSS(M2) Centrēšanas urbis, YG1, D1363008
SKU
D1363008
8,20 € 6,78 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
0.8X3.15X2.0X25mm, HSS(M2) Centrēšanas urbis, YG1, D1363008
0.8X3.15X2.0X25mm, HSS(M2) Centrēšanas urbis, YG1, D1363008
| Artikuls | D1363008 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 0.80 |
| Instrumenta kāts | 3.15 mm |
| Griešanas daļa | 2 mm |
| Kopējais garums | 25 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Sērija | D1363 |
| Cutting Material | ātrgaitas tērauds |
| Tool body Material | HSS |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties