0.8mm, R0.05, 1.2-4x4x45, Z2, 4G, YG1, karbīda gala frēze, SEME6100800504E
SKU
SEME6100800504E
45,42 € 37,54 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
22 qty
0.8mm, R0.05, 1.2-4x4x45, Z2, 4G, YG1, karbīda gala frēze, SEME6100800504E
0.8mm, R0.05, 1.2-4x4x45, Z2, 4G, YG1, karbīda gala frēze, SEME6100800504E
| Artikuls | SEME6100800504E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.80 |
| Griešanas daļa | 1.2 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 45 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.05 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties