0.8mm, R-0,40x6x0.75, 1.2x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B81905
SKU
G9B81905
43,86 € 36,25 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
38 qty
0.8mm, R-0,40x6x0.75, 1.2x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B81905
0.8mm, R-0,40x6x0.75, 1.2x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B81905
| Artikuls | G9B81905 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.80 |
| Griešanas daļa | 1.2 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.40 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties