0.7mm, 6x0.65, 1.1x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B80906
SKU
G9B80906
34,09 € 28,17 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
3 qty
0.7mm, 6x0.65, 1.1x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B80906
0.7mm, 6x0.65, 1.1x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B80906
| Artikuls | G9B80906 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.70 |
| Griešanas daļa | 1.1 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties