0,6x4x0,6-6x45, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEM84600606E
SKU
SEM84600606E
68,46 € 56,58 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
59 qty
0,6x4x0,6-6x45, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEM84600606E
0,6x4x0,6-6x45, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEM84600606E
| Artikuls | SEM84600606E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.60 |
| Griešanas daļa | 0.6 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 45 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.30 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties