0.6x1.5x3x38, Z-3, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9553006
SKU
G9553006
19,14 € 15,82 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
34 qty
0.6x1.5x3x38, Z-3, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9553006
0.6x1.5x3x38, Z-3, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9553006
| Artikuls | G9553006 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.60 |
| Griešanas daļa | 1.5 mm |
| Maksimālais dziļums | 1.5 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 38 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | K2 |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties