0.6mm, R0.2, 0,9-4x4x45, Z2, 4G, YG1, karbīda gala frēze, SEME610060204E
SKU
SEME610060204E
48,28 € 39,90 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
13 qty
0.6mm, R0.2, 0,9-4x4x45, Z2, 4G, YG1, karbīda gala frēze, SEME610060204E
0.6mm, R0.2, 0,9-4x4x45, Z2, 4G, YG1, karbīda gala frēze, SEME610060204E
| Artikuls | SEME610060204E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.60 |
| Griešanas daļa | 0.9 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 45 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.20 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties