0.6mm, 4x0.55, 0.9x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B80904
SKU
G9B80904
37,43 € 30,93 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
1 qty
0.6mm, 4x0.55, 0.9x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B80904
0.6mm, 4x0.55, 0.9x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B80904
| Artikuls | G9B80904 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.60 |
| Griešanas daļa | 0.9 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties