0,5x4x1x40, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME35005E
SKU
SEME35005E
40,54 € 33,50 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
76 qty
0,5x4x1x40, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME35005E
0,5x4x1x40, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME35005E
| Artikuls | SEME35005E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.50 |
| Griešanas daļa | 1 mm |
| Maksimālais dziļums | 1 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties