0,5x4x0,5-8x45, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEM84600508E
SKU
SEM84600508E
78,46 € 64,84 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
58 qty
0,5x4x0,5-8x45, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEM84600508E
0,5x4x0,5-8x45, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEM84600508E
| Artikuls | SEM84600508E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.50 |
| Griešanas daļa | 0.5 mm |
| Maksimālais dziļums | 8 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 45 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.25 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties