0,5x3x1x40, Z6, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME350053SE
SKU
SEME350053SE
39,33 € 32,50 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
37 qty
0,5x3x1x40, Z6, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME350053SE
0,5x3x1x40, Z6, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME350053SE
| Artikuls | SEME350053SE |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.50 |
| Griešanas daļa | 1 mm |
| Maksimālais dziļums | 1 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties