0,5 mm, 3,15 x 0,8 x25, HSS(M2) centrālais urbis, pa kreisi, YG1
SKU
D1343005
13,49 € 11,15 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
78 qty
0,5 mm, 3,15 x 0,8 x25, HSS(M2) centrālais urbis, pa kreisi, YG1
0,5 mm, 3,15 x 0,8 x25, HSS(M2) centrālais urbis, pa kreisi, YG1
| Artikuls | D1343005 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 0.50 |
| Instrumenta kāts | 3.15 mm |
| Griešanas daļa | 0.8 mm |
| Kopējais garums | 25 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Sērija | D1343 |
| Cutting Material | ātrgaitas tērauds |
| Tool body Material | HSS |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties