0.4x4x0.6x40, X5070 2FL B E/M, YG1, karbīda gala frēze rūdītam tēraudam 50-70 HRC
SKU
G8A28004
56,98 € 47,09 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
0.4x4x0.6x40, X5070 2FL B E/M, YG1, karbīda gala frēze rūdītam tēraudam 50-70 HRC
0.4x4x0.6x40, X5070 2FL B E/M, YG1, karbīda gala frēze rūdītam tēraudam 50-70 HRC
| Artikuls | G8A28004 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 50-70 cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, 50-70HRC |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.40 |
| Griešanas daļa | 0.6 mm |
| Maksimālais dziļums | 0.6 mm |
| Instrumenta kāts | Cilindrisks |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties