0.4mm, R-0,20x2x0.37, 0.7x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B81004
SKU
G9B81004
65,40 € 54,05 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
35 qty
0.4mm, R-0,20x2x0.37, 0.7x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B81004
0.4mm, R-0,20x2x0.37, 0.7x4x50, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9B81004
| Artikuls | G9B81004 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.40 |
| Griešanas daļa | 0.7 mm |
| Maksimālais dziļums | 2 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.20 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties