0.4(R0.1)x4x0.6(3)x40, 4G Frēze 2FL RIB CR E/M, YG1
SKU
SEME610040103E
52,64 € 43,50 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 21d. Please contact before ordering.
0.4(R0.1)x4x0.6(3)x40, 4G Frēze 2FL RIB CR E/M, YG1
0.4(R0.1)x4x0.6(3)x40, 4G Frēze 2FL RIB CR E/M, YG1
| Artikuls | SEME610040103E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Stainless Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 0.40 |
| Griešanas daļa | 0.6 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | Cilindrisks |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.10 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties