0,3x4x0,6x40, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME35003E
SKU
SEME35003E
52,44 € 43,34 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
44 qty
0,3x4x0,6x40, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME35003E
0,3x4x0,6x40, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEME35003E
| Artikuls | SEME35003E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.30 |
| Griešanas daļa | 0.6 mm |
| Maksimālais dziļums | 0.6 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties