0-27mm, 45° Frēze ar nomaināmu plāksni, Korloy, CE45-2200R-S25
SKU
6-01-015145
129,03 € 106,64 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
5 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
195 qty
0-27mm, 45° Frēze ar nomaināmu plāksni, Korloy, CE45-2200R-S25
0-27mm, 45° Frēze ar nomaināmu plāksni, Korloy, CE45-2200R-S25
| Artikuls | 6-01-015145 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Plastic, Exotic Materials, Steel |
| Degree | 90 |
| Asināšana | 90 grādi |
| Diametrs | 27.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 25 mm |
| Griešanas daļa | 14 mm |
| Maksimālais dziļums | 10 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 110 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 1 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties