0-20mm, 45° Frēze ar maināmu karbīda plāksni, Korloy
SKU
6-01-015141
109,87 € 90,80 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
24 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
201 qty
0-20mm, 45° Frēze ar maināmu karbīda plāksni, Korloy
0-20mm, 45° Frēze ar maināmu karbīda plāksni, Korloy
| Artikuls | 6-01-015141 |
|---|---|
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| Pielāgošana | Steel, Stainless Steel, Aluminum |
| Degree | 90 |
| Asināšana | 90 grādi |
| Diametrs | 20.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 25 mm |
| Griešanas daļa | 14 mm |
| Maksimālais dziļums | 14 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 110 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 1 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties