0,2 x 4 x 0,3(1) x 40mm, 4G frēze, 2FL 30deg. Helix Rib E/M, SEM84500201E
SKU
SEM84500201E
62,39 € 51,56 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
21 qty
0,2 x 4 x 0,3(1) x 40mm, 4G frēze, 2FL 30deg. Helix Rib E/M, SEM84500201E
0,2 x 4 x 0,3(1) x 40mm, 4G frēze, 2FL 30deg. Helix Rib E/M, SEM84500201E
| Artikuls | SEM84500201E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.20 |
| Griešanas daļa | 0.3 mm |
| Maksimālais dziļums | 1 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties