0,2 x 4 x 0,2-0,5x40, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEM846002005E
SKU
SEM846002005E
107,42 € 88,78 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
4 qty
0,2 x 4 x 0,2-0,5x40, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEM846002005E
0,2 x 4 x 0,2-0,5x40, Z2, 4G, YG1, Karbīda galu frēze ar pārklājumu, SEM846002005E
| Artikuls | SEM846002005E |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 35-55 Cietais tīkls |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.20 |
| Griešanas daļa | 0.2 mm |
| Maksimālais dziļums | 0.5 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R0.10 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | 4G |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties