0,2 mm, 0,4 x 4 x50, Z-2, HN55, karbīda mikrofrēze, HN55MSA2002
SKU
HN55MSA2002
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
0,2 mm, 0,4 x 4 x50, Z-2, HN55, karbīda mikrofrēze, HN55MSA2002
0,2 mm, 0,4 x 4 x50, Z-2, HN55, karbīda mikrofrēze, HN55MSA2002
| Artikuls | HN55MSA2002 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Brass, Plastic |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 0.20 |
| Griešanas daļa | 0.4 mm |
| Maksimālais dziļums | 0.4 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | Micro End mills |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties